FORUM
mnie nikt nie uraził skąd!Jw20 pamiętaj że masz do czynienia z rolnikami a nie z jakimiś żołnieżykami my sie nie obrażamy jesteśmy zahartowani:0
jw20 to ja cie pytam wylicz mi przy cenie tucznika 4 zeta i tych cenach pasz pradu i innych skladnikow ze zostanie tobie 4 zeta
SAM SIE NAUCZ LICZYC MOZE TOBIE NIE ZOSTANIE A MI ZOSTANIE!!!!!!! POWODZENIA W PRODUKCJI!!! JA SPADAMW KIME!!!!!!!!
zbyt nerwowo dobranoc i sory jak kogoś wkużyłem
jw20 no wlasnie ja nie umiem liczyc chgce abys mi pokazal jak to sie robi bo podobno to forum jest po to bysmy wymieniali sie doswiadczeniem prosze cie ladnie pokaz jak ty to liczysz bede tobie bardzo wdzieczny bo to mi pomoze podjac decyzje czy mam dalej hodowac czy zmienic profesje
arek ile masz ha(zboze) i ile swin??
musimy sie jednoczyc!!!
mam 60 loch a ha35 hoduje wszystko do tucznika
ktore klasy gleb?
musimy sie jednoczyc!!!
plony za tamten rok srednie oczywiscie 4 tony
dzieki wszystkim i do może juterka...!!!!
mam 60 loch a ha35 hoduje wszystko do tucznika
no sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie!!! dopasuj liczbe loch do tego ile masz zboza rocznie tak zeby nie kupowac i wtaedy zarobisz!!!! prosta piłka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
jw20 ty naprawde nie umiesz liczyc
jw20 ty naprawde nie umiesz liczyc
to w takim razie moze mnie oswiecisz??
mam 60 loch a ha35 hoduje wszystko do tucznika
no sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie!!! dopasuj liczbe loch do tego ile masz zboza rocznie tak zeby nie kupowac i wtaedy zarobisz!!!! prosta piłka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
ztymi polądami to powodzenia (człowieku jak można nie liczyć ceny rynkowej zboża ).AREK życze ci wszystkiego najlepszego bo teraz to masz naprawdę cieżko
JAK MÓWIE TO MÓWIE,A JAK MÓWIE TO WIEM!
arek nie wymuszaj na jw20 liczenia bo nam nie chce pokazac. lepiej pokasz wlasne obliczenia
musimy sie jednoczyc!!!
Witam!
U mnie (Opolskie) cena na dzisiaj to 3,10 brutto za żywą.
zysk to zysk i niezaleznie czy swoje zboze karmisz czy kupne koszt paszy zawsze jest ten sam kolego wylicz mi ty podobno dobry jestes
jw20 ty naprawde nie umiesz liczyc
to w takim razie moze mnie oswiecisz??
człowieku czy ty jesteś zdrowy?
JAK MÓWIE TO MÓWIE,A JAK MÓWIE TO WIEM!
wielkopolskie 3,10 +vat zywa 4,19+vat klasa E a zboze caly czas do gory!!!
juz wczesniej pisalem ze ja nie umiem liczyc was sie pytam jak to zrobic
ztymi polądami to powodzenia (człowieku jak można nie liczyć ceny rynkowej zboża ).AREK życze ci wszystkiego najlepszego bo teraz to masz naprawdę cieżko
a tak ze produkcja nie kosztuje cie tyle co zakup!!!!! tak ciezko to zrozumiec??!!! i jak wlasne zborze to w tej chwili nie dokladasz!!!! bo nie mozesz powiedziec ze dokladasz kase ktorej nie miales!!!
juz wczesniej pisalem ze ja nie umiem liczyc was sie pytam jak to zrobic
no ja tez czekam jak ktos mi to pokaze jw20 CZEKAMY
musimy sie jednoczyc!!!
juz wczesniej pisalem ze ja nie umiem liczyc was sie pytam jak to zrobic
lepiej nie czytajmy poglądów Jw20
JAK MÓWIE TO MÓWIE,A JAK MÓWIE TO WIEM!
ztymi polądami to powodzenia (człowieku jak można nie liczyć ceny rynkowej zboża ).AREK życze ci wszystkiego najlepszego bo teraz to masz naprawdę cieżko
a tak ze produkcja nie kosztuje cie tyle co zakup!!!!! tak ciezko to zrozumiec??!!! i jak wlasne zborze to w tej chwili nie dokladasz!!!! bo nie mozesz powiedziec ze dokladasz kase ktorej nie miales!!!
no co ty za głupoty piszasz tak nie możesz liczyć to lepiej sprzedaj zboże napewno więcej zarobisz.POLICZ!!!!!
JAK MÓWIE TO MÓWIE,A JAK MÓWIE TO WIEM!
jw2o normalnie nie wiem co napisac pierwszy raz mi sie to zdarzylo jw20 az taki bystry nie jestem pokaz mi jak ty liczysz oplacalnosc hodowli
zysk to zysk i niezaleznie czy swoje zboze karmisz czy kupne koszt paszy zawsze jest ten sam kolego wylicz mi ty podobno dobry jestes
jezeli chodzi o zysk to tak!!!!!!!! ale jak ktos mowi ze doklada 80 zl do sztuki i karmi wlasnym zbozem to juz jest przekret!!! bo nie dokladabo nie mial tej kasy!!! a po drugie jak wam wszystkim tak zle to dajcie se spokoj ze swiniami!!!!!!!!!!
a1980 to sprzedaj zboze i daj se spokoj ze swiniami skoro zboze ma byc po 90 zeta przez nastepne kilka lat to po sie bedziesz meczyl1!!!!!!!!!!!!!!
jw20 twoje myslenie jest bledne bo to jest tak jakbys mogl zboze sprzedac po 900 zeta a sprzedajesz po 500 i jeszcze narobisz sie mysle ze to zrozumiesz co mam na mysli
jw20 twoje myslenie jest bledne bo to jest tak jakbys mogl zboze sprzedac po 900 zeta a sprzedajesz po 500 i jeszcze narobisz sie mysle ze to zrozumiesz co mam na mysli
dokładnie
JAK MÓWIE TO MÓWIE,A JAK MÓWIE TO WIEM!
a1980 to sprzedaj zboze i daj se spokoj ze swiniami skoro zboze ma byc po 90 zeta przez nastepne kilka lat to po sie bedziesz meczyl1!!!!!!!!!!!!!!
a wiesz co będe ci rynek psół
JAK MÓWIE TO MÓWIE,A JAK MÓWIE TO WIEM!
moze i bledne ale spruboj mnie tez zrozumiec ze jak Ty musisz kupic zboze to dokladasz a jak nie musze to nie dokladam a tylko nie zarabiam a to juz roznica !!!! bo lepiej wyjsc na zero niz na minusie zwlaszcza jak chce sie utrzymac produkcje na stalym poziomie!!!