FORUM
Witam mam do zaoferowania odpady produkcyjne piernika, wafla, biszkoptów, galaretek zainteresowanych proszę o kontakt na PW. Ewentualne doradztwo w sposobie karmienia metodą na mokro z odpadami.pozdrawiam
jaka cena i lokalizacja?
Opolskie cena 800zł za tonę netto, ze względu na dużą energię obecni klienci dodają od 15-20%(-najlepszy wzrost) jest możliwość dostarczenia 1000kg na próbę.
Drogo się cenisz... Takie duże ilości ciastek kupi się u producenta w tej cenie i to dobrego towaru a nie odpady produkcyjne.
Zgadzam się z tobą ze świnki uwielbiają słodycze,ale nie za takie pieniądze
Maryla
605917034
To nie są odpady produkcyjne, tylko II gatunek lub ciastka zmielone i to jest prosto od producenta. Natomias jeśli chodzi o cenę to żadne ciastko nie ma mniej niż 550-600kcal (białko, tłuszcz)natomiast pszenica ma około 200kcal, chleb 180kcal. To przeliczając na energię przy dodatku 15-20% to jest dobra cena obecni klienci karmią i są zadowoleni, ale dziekuję za post dzieki czemu mogłem troche dokładniej opisać produkt.
Zainteresowanych proszę o kontakt 660 686 865
jaka jest sucha masa tych ciasteczek
Około 0,90-0,95 s.m.