FORUM
Witam. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie, pytanie jak przedstawia się porównanie w tuczu (30-130 kg ) paszy pełnoporcjowej granulowanej(pochodzącej z zakupu) z paszą sypką produkowaną we własnym gospodarstwie . Cena rzecz oczywista, bo są to kwoty wyższe o 10-15%. Biorąc jednak pod uwagę lepsze wykorzystanie paszy i przyrosty, ta różnica może się znacząco zmniejszyć ?
Miał ktoś jakieś porównania ? jakieś przemyślenia ? wyniki ?