FORUM
Last seen: kwi 15, 2020
jutro 140 szt po 4,85 minus 2% + vat . sam już teraz nie wiem czy to dużo czy mało
u nas chyba ryż by się sprawdził
w poniedziałek kupuje jęczmień po 750 netto - 20 ton
mieszkam 7 km od macka* - i u mnie nic - MASAKRA
.... dla tych co chcą się wygadać i podzielić się kontrargumentami proponował bym CZAT i pozbylibyśmy się smieci
...Na owsika zadziała jakaś inwermektyna
..tak - na dziś już jest taka cena
...8 ton - workowana
proszę światełko