Last seen: 2023-03-28 15:28
baraki , a pamiętasz jak tu na forum się z nami kłóciłeś jak to tanio można zrobić wentylacje? nawet wstawiałeś linki tych tanich wentylatorów... nies...
6,1 netto za 22 szt. dziś
to ze dwie stówki z szt zostało...?
6,1 netto za 22szt.
mietko opanuj się...
pewnie mieszadło do gnojowicy...???
dziś sprzedane 6 netto. mój zakład twierdzi, że więcej na dziś nie może dać , bo taniej by mu było robić z kupionych półtusz
wygląda że 8 za E to standard, także żywa 6,2 to tak w sam raz.
dzięki Wielkopolanin , w tym agroglas cena podobna ,ale w tej cenie mieści się transport i montaż+ 48 godzin gwarancji na pęknięcie szyby.
jak tam wasze świnki znoszą te upały? bo u mnie 3 tuczniki poległy, i dwie maciory poroniły i do tego złego jeszcze przy MF załatwiłem drzwi , dz...
gdzie poszło ?
u mnie brazetto na 6z dobre 4,5t , ale pszenzyto borwo tylko 4t, na lepszych kawałkach
5,8 netto za 20szt.
farmer jak ci dziś nie zostanie stówa to sobie daj spokój z hodowlą
marucha ...nie ośmieszaj się tym no gmo,bo w zakładzie i tak do jednego gara
mój sąsiad młóci rzepak , plon 4t + cena ok 1450 brutto+dopłata tj ok 3000 na plus , proszę nie płakać !!!!
u mnie jeden nie doczekał...
na strepto najskuteczniej działa naxxel 1ml/20kg ale możesz tez próbować z tetradurem +dexefort
5,7 netto za 20 szt.
no chyba trochę inaczej , jeśli chodzi o prezesa....
09 na jaki poziom?
ciekawe jak teraz będą zbijać kaczki na czarninę...
rzepak zawsze kosztował dwa razy cena pszenicy, także może być różnie...
to już zamawiaj drobniejsze sita.
a czy nie można wykorzystać takiego odpadu jak ,obornik czy gnojowica celem ograniczenia wydatków na npk ? jak masz takie koszty to rzeczywiście stan...
jak z amortyzuje ziemię po 50 tys za ha i maszyny za miliony to takie koszty wyjdą , ale realnie zamykają się w granicy 3 tyś ,to sprzedając po 1500za...
09 gdzie ten skup?
5,7 netto za 20 szt.
...tymczasem na tuczarni 33st !!!